O krok napřed

Pamatujte si, že právo přeje připraveným. Můžete se dostat do situace, kdy existenci smlouvy velmi oceníte. Dobře sepsaná smlouva nepřipouští žádné nesrovnalosti. Z toho vychází i filosofie naší společnosti. Proto se vždy zaměřujeme na tvorbu kvalitní, právně nenapadnutelné smlouvy. Nesázejte pouze na dobré vztahy s dodavateli.

Nabízíme vám nejen smlouvy, ale také pocit jistoty, který je k nezaplacení.

Smlouvy
  • Poradenství v oblasti smluvních vztahů
  • Tvorba smluv na míru vašim potřebám
  • Řešení případných sporů
  • Zkušenosti v daném oboru

Smlouva vám umožní dýchat

Na smlouvu si lidé nevzpomenou, dokud vše funguje tak, jak má. Přichází na řadu až tehdy, když není s vaší objednávkou vše v pořádku. Pak vám může být nezastupitelným pomocníkem při vyjednávání s dodavatelem. Díky ní to budete právě vy, kdo určí, jaké nároky budete vymáhat. Námi vytvořené smlouvy počítají se všemi riziky, proto jsou naši klienti vždy ve výhodě.

Kvalitně sepsaná smlouva vám zajistí
klidný spánek.

Kontaktujte nás …

Papír vs. praxe

Při tvorbě smluv nás nezajímají pouze povrchové informace. Nevytváříme obecné, okopírované smlouvy pro davy. Každá věta námi vytvořené smlouvy jedná v souladu s vašimi potřebami. Známe rizika, která se mohou u jednotlivých komodit a služeb objevit. Tyto situace ve smlouvě předem upravíme tak, aby bylo v budoucnu právo na vaší straně.

Každou smlouvy píšeme na míru konkrétnímu odběratelsko-dodavatelskému vztahu. To je důvod, proč naše smlouvy fungují v každé, i sebekomplikovanější, situaci. To je důvod, proč se na ně můžete spolehnout i vy.

Obecná vymahatelnost práva
odpovídá obecné kvalitě smluv.

Kontaktujte nás …

Dodavatelské smlouvy

S větší částí dodavatelů spolupracujeme dlouhodobě. Díky tomu víme, do jaké míry jsou ochotni ustoupit od jednotlivých požadavků. Dokážeme s nimi vyjednat takovou smlouvu, která bude vyhovovat oběma stranám. Právě oboustranná spokojenost je klíčem k dobrému vztahu mezi vámi a dodavatelem.

Jak ukončit smlouvu?

Ukončení smluvního vztahu je často doprovázeno množstvím pokut a způsobů jeho ukončení. Proto je pro právního laika nebezpečné provádět právní kroky bez porady s právníkem. I v těchto případech se raději obraťte na nás. My vám poradíme, jak co nejlépe ukončit vaši stávající smlouvu.

Pečlivě projdeme celý její obsah. Pak vám navrhneme postup, který bude pro vaši situaci nejvhodnější, připravíme vám veškeré potřebné dokumenty a postaráme se o hladký průběh ukončení spolupráce s nynějším dodavatelem.

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám