Právní péče v e-aukci

Při výběru toho nejlepšího dodavatele se spoléháme na pečlivý a individuální přístup. Uspořádání e-aukce je pro nás pouhým začátkem našich služeb. Pomůžeme vám s utříděním a zformulováním vašich požadavků na nového dodavatele. Není pro nás důležité co nejrychlejší ukončení e-aukce. Jde nám především o vaši spokojenost. Proto nabízíme v oblasti e-aukcí specializovanou právní péči.

V průběhu výběru vhodného dodavatele se neobejdete bez služeb právníků. Pro urychlení celého procesu využijte služeb našeho právního oddělení. Pomůžeme vám s ukončením stávající smlouvy, zkontrolujeme ji a případně připravíme smlouvu novou. Poskytneme vám odbornou konzultaci. Přechod k novému dodavateli vám tak co nejvíce usnadníme. Vše proběhne rychle, profesionálně a k vaší spokojenosti.

E-aukce
  • Ukončení stávajících smluv
  • Výběr nejlepšího dodavatele
  • Tvorba nové smlouvy
  • Následná právní péče o váš vztah

Než začnete hledat nového dodavatele

Ještě před uspořádáním e-aukce je vhodné zjistit si, jaké jsou možnosti ukončení vaší předešlé smlouvy. Předejdete tak zbytečným komplikacím. Naši právníci si pečlivě projdou stávající smlouvu. Vysvětlíme vám jednotlivé možnosti a společně vybereme tu nejlepší. Vždy jednáme v souladu s vaším vzájemným vztahem s nynějším dodavatelem a s vaším předchozím jednáním.

Poté se s vaším souhlasem pustíme do přípravy potřebných dokumentů. Celý proces vám co možná nejvíce usnadníme. Vaši práci můžeme minimalizovat na pouhý podpis, kterým spolupráci ukončíte.

Korektní ukončení současné smlouvy, předpoklad budoucí spolupráce.

Výběrem dodavatele to nekončí

Dohodnuté podmínky s novým dodavatelem je nutné upravit také smluvně. Sami dodavatelé v této fázi často předkládají smlouvu vlastní a trvají na ní. V těchto případech je vhodné nechat její obsah zkontrolovat odborníkem. S tím vám samozřejmě rádi pomůžeme. Smlouvu hodnotíme s přihlédnutím k potřebám konkrétního nákupu i vaší společnosti. Případné nesrovnalosti sepíšeme a připravíme jejich nápravu.

Kvalitní smlouva vytváří stabilní vztahy mezi obchodními partnery.

Kontaktujte nás …

Každou úpravu je nutné probrat s dodavatelem. Jakou výhodu má naše účast? Dobře známe zúčastněné dodavatele. Známe také průběh a podmínky vaší e-aukce. Díky tomu se celý proces s úpravou smlouvy značně urychlí.

Nepředložil vám nový dodavatel vlastní smlouvu? Rádi vám ji vytvoříme přímo na míru vašeho nákupu.

Zjistit více …

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám