Další služby

Vyzkoušejte také náš doplňkový sortiment právních služeb. Jednotlivé produkty jsme vytvářeli v závislosti na potřebách našich vlastních klientů. Mají za cíl usnadnit vám práci a ušetřit vaší společnosti čas i peníze.

Další služby
  • Důvěra ve vlastní schopnosti
  • Přednostní zpracování
  • Náš právník do vaší firmy
  • Přenesení smluv do elektronické podoby
  • Rychlá dostupnost informací
  • Instrukce pro dodržování smlouvy

Outsourcing

Tato služba zahrnuje návštěvu právníka přímo v sídle vaší společnosti. Stačí si jen vybrat přesné místo a čas. Právník se bude ve smluvenou dobu věnovat pouze vám. Získáte možnost konzultovat s ním vše potřebné. To vám ušetří mnoho času i peněz. Outsourcing je vhodný nejen pro společnosti, které nemají vlastní právní oddělení, službu oceníte, i pokud vám v týmu chybí specialista na právní oblast nákupu. Platíte pouze za domluvenou konzultaci, přeprava právníka do vaší společnosti je zdarma.

Spolehněte se na naše právní služby
ve všech oblastech vašeho podnikání.

Kontaktujte nás …

Garance

Svým schopnostem plně důvěřujeme. Bezprostředně po vypracování smlouvy zaplatíte pouze menší část smluvené odměny. Zbytek platíte až po ukončení konkrétního smluvního vztahu. Dojde-li naší chybou k poškození vašeho právního postavení, nic doplácet nebudete. Vše je samozřejmě předem smluvně ošetřeno.

Expresní vypracování

Často se stává, že jsou některé nabídky časově omezené. Proto je důležité mít od svého právníka rychlou zpětnou vazbu. K tomuto účelu využijte naši službu Expres. Ta vám zaručí přednostní vypracování a kontrolu smluv. Stačí jen zaslat potřebné dokumenty. Naše právní oddělení pak práci odevzdá v co nejkratším možném termínu. Nikdy nepodepisujte žádnou smlouvu v časové tísni. Služba Expres je snadným a zároveň správným řešením těchto situací.

E-smlouvy

Jistě jste ve vaší společnosti uzavřeli již desítky, ne-li stovky smluv. Vyznat se v takovém množství není vůbec snadné. Využijte proto naši službu E-smlouvy. Obsahem služby je vytvoření firemní elektrická databáze smluv. Oproti nepřehledným šanonům tak najdete potřebnou smlouvu během několika kliknutí. Tento systém vám ušetří mnoho cenného času.

Současně budete systémem upozorňováni na blížící se konce jednotlivých lhůt. Už si nebudete muset hlídat, kdy máte splnit jednotlivé povinnosti. Náš systém to udělá jednoduše za vás.

Specializace

Jsme vaše řešení pro každý právní problém. V rámci jednoho případu se často vyskytne potřeba získat důležité informace od specialisty na danou oblast. Tím může být například advokát či soudní znalec. My se s ním na naši odpovědnost spojíme za vás. Získané informace nám pak pomohou efektivněji vyřešit vaši situaci.

Dobrá rada je k nezaplacení.
V případě té právní, to platí dvojnásob.

Kontaktujte nás …

V čem spatřujeme hlavní výhody této služby? Výměna informací proběhne díky oboustranné znalosti práva velmi rychle. Ušetříme vám tím čas a námahu při hledání specializovaného právního poradenství.

Instrukce

Text odborně sepsaných smluv je pro právně nevzdělaného člověka těžko pochopitelný. Ukrývá se v něm mnoho skrytých povinností a lhůt. Proto jsme se rozhodli nabízet službu Instrukce. Její přínos pro vaši společnost je nepopiratelný. Vypracujeme pro vás přehledný a ve všech ohledech srozumitelný dokument. V něm budou veškeré informace obsažené ve smlouvě přepsané ve formě jednoduchých instrukcí. Budete vědět co, kdy a jak. Dokument vám tedy poslouží jako praktický návod.

Součástí dokumentu budou také pokyny pro případné porušení vašeho práva druhou stranou. Do budoucna vám tak ušetříme náklady za konzultace s advokátem.

V případě zájmu pro vás vypracujeme speciální dokumenty pro jednotlivé pracovní pozice. Zaměstnanec díky tomu dostane pouze instrukce důležité pro jeho práci. Jaký to má význam? Nikdo neuvidí celou smlouvu. Citlivé informace obsažené ve smlouvě zůstanou utajené.

Zjistit více …

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám