Služby

Jsme specialisté na firemní právo a právní oblast odběratelsko-dodavatelských vztahů. V rámci nabízených služeb jsme schopni plnohodnotně zastat právní oddělení vaší společnosti. Zaměřujeme se nejen na právo obchodní, ale také na právo daňové, zaměstnanecké a další související právní oblasti. Veškeré služby jsou navzájem propojené. To nám dovoluje pracovat rychleji a efektivněji.

Hledáte nového dodavatele, který vám bude po všech stránkách vyhovovat? Zkušenosti a znalosti, které přenášíme do oblasti smluvních vztahů, jsme získali praxí při přípravě e-aukcí a řešením odběratelsko-dodavatelských vztahů. Pro více informací přejděte na stránku www.spendia.cz.

Další služby
  • Perfektní znalost obchodního práva
  • Právní servis při hledání dodavatele
  • Specializace na odběratelsko-dodavatelské smlouvy
  • Kompletní právní služby pro vaši společnost

Soukromé právo prošlo v nedávné době významnou proměnou. Na takto velkou změnu není každá právní kancelář dostatečně připravena. Naše právní oddělení však absolvovalo potřebná školení. Perfektně ovládáme problematiku Nového občanského zákoníku i Zákona o obchodních korporacích. Našim klientům se tak dostává té nejlepší právní péče.

Perfektní znalost
Nového občanského zákoníku.

Kontaktujte nás …

Jsme schopni vám poskytnout stoprocentní právní podporu. Široké portfolio služeb s přehledem zastoupí firemní právní oddělení. Využijte našich zkušeností a znalostí ve prospěch vaší společnosti. Poskytované služby jsou rychlé, spolehlivé a především efektivní.

Pohotová reakce
na každý váš právní problém.

Kontaktujte nás …

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám