Proč spolupracovat s námi?

Ke každému případu přistupujeme individuálně. Využíváme významného propojení se světem e-aukcí a nákupního procesu. S naší pomocí si snadno ujasníte své priority. Každou smlouvu sepisujeme na základě pečlivě utříděných informací. Známe jednotlivé oblasti nákupu. Známe také jednotlivé možnosti a úskalí, která přinášejí. Zajímají nás potřeby a plány vaší společnosti. Naše služby vám zaručí nejen právní ochranu, ale také možnost konzultace s odborníky. Vytváříme právní jistoty, které vaši společnost posunou vpřed.

O nás
  • Důraz na osobní přístup
  • Smlouvou zaručená oboustranná jistota
  • Rychlá odezva díky znalosti vaší situace
  • Perfektní znalost práva a nákupních procesů

Spolehlivá a rychlá zákaznická podpora

Rychlá zpětná vazba je pro naši zákaznickou podporu samozřejmostí. K dispozici vám bude vyškolený pracovník. Každý váš požadavek vyřešíme v co nejkratším možném čase. Informujeme vás o každém připravovaném kroku. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Sami si můžete zvolit, jaký způsob komunikace vám nejlépe vyhovuje. Obraťte se na nás, kdykoliv budete potřebovat.

Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.“(Michael LeBoeuf)

Využíváme váš čas efektivně

Veškeré naše služby se vyznačují nejen kvalitou, ale také rychlostí. Jdeme přímo k věci. Informujeme vás pouze o tom, co je pro vás skutečně podstatné. Tyto informace vám vždy podáváme srozumitelnou formou, která vám usnadní i ta závažnější rozhodnutí. Každou konzultaci směřujeme k efektivnímu výstupu. Skutečně vám pomáháme řešit vaši situaci.

Mějte své náklady pod kontrolou

Naše společnost si zakládá na jasném a korektním jednání. U každé služby vám poskytneme informace o ceně a časové náročnosti předem. Buďte si jisti, že takto uvedená cena bude rovněž konečná. Pokud uvedený čas překročíme, žádné další peníze vám již neúčtujeme. Veškeré takové náklady jdou na náš účet. S námi máte vždy přehled o ceně, kterou zaplatíte.

Spolupracujte s těmi, kteří vašemu nákupu skutečně rozumí.

Víme jak na to

V oboru odběratelsko-dodavatelských vztahů máme mnohaleté zkušenosti. Díky tomu jsme odborníci i na velmi specializované smluvní typy. Spolehnout se na nás můžete při přípravě energetických a telekomunikačních smluv. Klasický advokát vám nikdy nezaručí takové spektrum znalostí v oboru, jaké máme my.

Praxe v tomto odvětví v sobě skrývá ještě další výhodu. Známe jednotlivé dodavatele i jejich smlouvy. Víme, jak s nimi komunikovat. Ještě před samotným jednáním vám tak poradíme tu nejlepší vyjednávací strategii. Také proto je pro nás snadné domluvit co nejvýhodnější smluvní podmínky pro vaši společnost. Tyto podmínky budou výhodné nejen z hlediska ceny, ale budou po všech stránkách naplňovat vaše požadavky a zároveň reflektovat vaši obchodní praxi.

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám