Kdo jsme?

Společnost SPENDIA s. r. o. byla založena za jasným účelem – ušetřit našim zákazníkům výdaje a zkvalitnit právní vztahy v rámci nákupního procesu. Proto vám již od roku 2011 pomáháme úspěšně řídit vztahy s novými i stávajícími dodavateli. To vše je možné pouze díky našim zkušenostem v této oblasti. Důležitý je pro nás jak osobní přístup, tak i podpora nákupu a právních vztahů. Jsme přesvědčeni, že právě to je jediný správný způsob, jak plně vyhovět všem vašim požadavkům.

O nás
  • Mnohaleté zkušenosti
  • Důvěra velkých společností
  • Zaměření na dlouhodobé výsledky
  • Vyjednání nejvýhodnějších podmínek

Uvědomujeme si přínos komplexní nabídky služeb. Víme, jak je pro vás i pro vaše dodavatele důležitá smluvní jistota. Naše služby vám zajistí udržitelnost domluvených podmínek po celou dobu trvání smlouvy. Znalost konkrétního nákupního procesu nám dává možnost pohotové reakce na každou situaci. Zakládáme si na tom, že všemu, co děláme, plně rozumíme.

Naším cílem není pouze vaše spokojenost s konkrétní zakázkou. Vždy jsme nakloněni dlouhodobé spolupráci. Chceme vám zajistit plnohodnotný servis, co nekončí pouze podepsáním smlouvy s novým dodavatelem. Spolehněte se i vy na kvalitní právní služby. Získáte tak partnera, který si váží vaší důvěry a udělá maximum pro splnění každého vašeho požadavku.

Co Vám přinášíme?

Jsme profesionálové, kteří se ve svém oboru vyznají. Právě praxe v odběratelsko-dodavatelských vztazích nám umožnila jasnější pochopení jednotlivých nákupních procesů. Na každý váš požadavek jsme schopni se tak dívat z více úhlů. Jako právníci, ale také jako lidé, kteří skutečně znají fungování konkrétního odvětví, víme, že každá služba či komodita má svá specifika. Proto vám nabízíme právní řešení na míru.

Při tvorbě a kontrole smluv tyto znalosti využíváme ve váš prospěch. Námi vytvořené smlouvy jsou právně neprůstřelné a snadno použitelné v praxi. Zároveň se vždy snažíme držet specifických potřeb a firemní kultury vaší společnosti.

Na co jsme pyšní?

Kvalita našich služeb nám pomohla navázat spolupráci s významnými zahraničními společnostmi se sídly v České republice. Pouze dva naši zákazníci mají roční obrat nižší než 1 mld. Kč. Jsme si tedy jistí, že ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, my si s nimi poradíme. Vytvořili jsme systém komplexní podpory nákupu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se při výběru reflektovat jeho potřeby a přání.

Proč jsou tyto služby nezastupitelné? Při spolupráci s právními odděleními a advokáty našich zákazníků jsme to právě my, kdo dokáže objevit nejvíce procesních rizik. Také jsme vždy těmi, kteří dokážou s dodavatelem vyjednat zapracování všech zásadních změn. To jsou důvody, proč s námi velké společnosti navazují dlouhodobou spolupráci.

Mapa webu
Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám